Světoví DJs v českobudějovické Slávii

Fotografie:

V pátek 25. 10. 2013 se v Českých Budějovicích bude konat mejdan, na kterém nesmíte chybět! Ve Slávii se objeví dvě DJské hvězdy světového kalibru: SIGMA a A.M.C. a mnozí další. Co jsou tyhle legendy zač a kdo všechno se na této akci roku objeví?

Na to se zeptám člověka nejpovolanějšího, který tuhle d'n'b party má na starosti, Otty Kovaříka z Gangster Trippin.

Otto, už v minulosti se ti podařilo do Budějovic dostat světové DJs. Asi to není úplně jednoduché nalákat DJské hvězdy z Anglie či jiných zemí právě do České republiky, a to ještě mimo „milionovou“ Prahu. Jaké dostáváš reakce od DJ, ale i od fanoušků d'n'b?

Jednoduché to není. V cizině znají agenti jen Prahu, a když jim napíše někdo z malého města, jako jsou České Budějovice, nemají důvěru a hodně tě prověřují. Co mi pomohlo, byla spolupráce s kluky z Let it Rollu, kteří už jsou ve světě známí a spolupracují s agenty těch největších DJ. Agenti se vyptávali, co jsem zač a jestli jsem solidní promotér, ale po ověření nebyl problém. Když zaplatíš, dají ti cokoli. A reakce z venčí? Myslím, že bylo na čase pozvednout d'n'b scénu u nás zase o kus dál a lidé jsou za to rádi, na akce chodí. Tahle bude zatím největší, tak snad mě v tom nenechají samotného.

V pátek se ve Slávii kromě jiných objeví SIGMA a A.M.C. Proč sis vybral zrovna tyhle skvělé d'n'b DJs?

Sigma je celosvětový hit, mají singly, které jsou notoricky známé, a dle mě je to pro lidi tahák. Je to hodně mainstream, ale baví mě to a mé akce směřují tímto směrem. Nechci si hrát na undergroud, je to nesmysl, dělat něco divného jen pro to, abych byl „pankáč“ a pak byl na akci sám. A proč A.M.C? To jsem si dal v podstatě jako dárek pro sebe. Je to podle mě nejlepší d'n'b DJ na světe. Hraje v neskutečném tempu ze čtyř přehrávačů najednou. Myslím, že ostatní DJs včetně mě budeme při jeho hraní jak v divadle s otevřenou pusou. Publikum to určitě také ocení, je to opravdová špička!

Vedle světových hvězd vystoupí i naši čeští DJs. Na koho se v pátek můžeme těšit? Koho si ještě do Slávie pozval?

Dohromady se představí 12 českých DJs, kteří budou rozděleni do dvou stage dle žánru. Na Somersby GT stage bude hrát již zmiňovaný mainstream. Představí se oldchooler Tubus s dávkou pohody na začátek, po něm nastoupí duo z Tábora Johny Player a Tao Maffa a začne pořádné peklo. Pak ale přijde na řadu lamač dívčích srdcí, Sergi!

Na druhou stage, která je warm upem na budějovickou Therapy Sessions, mám připravené dvě parádní laskominky. DJ Flux je jednou z nich. Je to DJ světového formátu. Účastní se mistrovství světa v DJingu, kde letos skončil třetí, má nespočet tuzemských titulů, je to opravdu Pan DJ s velkým P. Doplní ho řezníci z Therapy Shmidoo a Hanzall, pak ostřílený mazák Thinngy a dravé mládí v podobě Dirty Boye, M4d.doca a Brocka! No bude to našláplé!

alt DJ Hellsmith

Program je tedy skutečně nabitý. Jak víme, tak ty, Otto, nejsi jen promotér, ale také aktivní DJ. Zahraješ si na akci i ty?

Tak to si přeci nemůžu nechat ujít. Hrát před plným domem po takových hvězdách je sen každého DJ. Nemůžu se dočkat, miluju ten pocit. Takže ano. Za gramce se naverbuju po Sigmě. Cca kolem 2. hodiny ranní.

Závěrem nezbývá než popřát vydařený set, nejen tobě, ale všem skvělým DJs, a hlavně vyprodaný sál a skvělou atmosféru! Slovo závěrem?

Děkuju, bude to ultimátní mejdan. 2 světové hvězdy, 14 DJs, 9 hodin našlapaného lineupu na dvou stagích! A za lístek 200 korun? Myslím, že není co řešit :-)

To každopádně! Takže v pátek 25. října 2013 je večerní program jasný. Přijďte do Slávie, ve 21 hodin startuje nezapomenutelná 9 hodinová d'n'b párty!

Ottovi díky za rozhovor. A pokud se vy, čtenáři JU Magazínu, chcete na pátek naladit už teď, tady si můžete pustit ty nejznámější pecky, které třeba také na akci zazní:

http://www.youtube.com/watch?…

http://www.youtube.com/watch?…

http://www.youtube.com/watch?…

Více info zde:

https://www.facebook.com/…87384263599/

https://www.facebook.com/GangsterTrippin