Distribuční místa


Zobrazit místo JU Magazín distribuční místa na větší mapě

4. Číslo JU Magazínu - 13.5. 2014

Kromě dalšího zkouškového se nám blíží prázdniny. Přeživší z letošního zimáku už si brousí zuby a připravují finance na cesty. Připravte si taky 15 kaček na naše nové číslo, ať se mezi jednotlivými prověrkami trochu rozptýlíte. Máme pro vás kupu výborného čtení!

Tentokrát v duchu léta, které je na spadnutí! Zavzpomínáme jak bylo na Erasmu, naučíme vás výborný letní koktejl a zjistíme, jak přežíváte zkoušky. K tomu navíc naše pravidelné rubriky a největšími lákadly tentokrát budou:

Michal Viewegh – Rozhovor se slavným českým spisovatelem, autorem mnoha knižních předloh pro populární české filmy. Báječná léta pod psa, Účastníci zájezdu a mnoho dalšího…

New York – Výprava do města přezdívaného Big Apple. Jaký kus si z něj ukousl náš fotograf? Jak těžké je pro studenta přeletět oceán? Kde spát, kde jíst a jak se tam dostat? Inspirujte se pro své vlastní prázdninové plány!

Cafe club Slavie – Neznáte ještě jedno z nejvychytanějších center zábavy ve městě? Nebyli jste na žádném parádním koncertu pod střechou? Pak se určitě nechte nalákat!

Reportáž z Menzy – Naši redaktoři vám přínášejí jedinečný pohled do zákulisí Menzy. Jaký typ strávníků jste vy?

Krom toho vás také čekají tipy na prázdninové čtení a zábavu ve formě letních fesťáků z celé ČR! Tak si nás nezapomeňte v den distribuce vyzvednout.

Informace o distribuci

Nejnovější výtisk seženete v den distribuce od některého z našich dobrovolníků u stánku v menze (vedle pokladny) nebo v přízemí Akademické knihovny. Redaktoři z našeho týmu vyrážejí i do terénu, takže na ně můžete natrefit i v blízkosti Přírodovědecké, Pedagogické i Teologické fakulty. Pokud si časopis nestihnete koupit v den distribuce, bude na vás čekat na stálým distribučním místě, kterým je Bufet v budově menzy.

Proč si mám tištěné číslo zakoupit?

Stěžejní články našeho časopisu míří do tištěného čísla. Naší cílem je držet se tradice tištěné formy a mít přímý kontakt s našimi čtenáři, proto časopis prodávají sami redaktoři a fotografové, kteří časopis vytváří.

Proč jeden výtisk stojí 15 Kč?

Prodáváme za takovou cenu, abychom měli z čeho zaplatit tisk. Všichni, kteří časopis utváříme, jsme dobrovolníci. Za svou práci nejsme a ani nechceme být placení. Do časopisu vkládáme svůj čas a energii z jediného důvodu – baví nás to. Výsledkem je studentské médium, které bude spojovat svým obsahem všechny studenty Jihočeské univerzity. Přidat se k nám může každý.

Termíny vydání

JU Magazín vychází 4krát za akademický rok, pro letošní rok zbývají tyto termíny:

Minulá vydání

Předchozí čísla JU Magazínu - jednotlivé výtisky můžete dostat v knihovně či si o ně přímo napište.