Do fitka s ISICem za hubičku

Fotografie:

Chceš s novým akademickým rokem pracovat nejen na svém intelektu, ale také na své fyzičce? Fitness 14 nabízí studentům tříměsíční vstupy za hubičku!

Fitness 14 je špičkově vybavené fitness centrum kousek od náměstí (u zimního stadionu). O tvojí fyzičku se postará tým profesionálních instruktorů.

Z čeho vybírat?

V multisále na tebe čeká piloxing, zumba, fitbox, bosu, jumping, kruhový trénink, MTV dance, dance aerobic nebo TRX či antigravity jóga. Ve speciálně upraveném vedlejším sále můžeš vydat maximum (a to také pod vedením instruktorů vydáš) na indoor cyclingu. Do formy se dostaneš i pomocí H.E.A.T. programu, který v Českých Budějovicích nabízí jen a pouze Fitness 14. A kdybys potřeboval promasírovat ztuhlé svaly, i takovou možnost máš díky masérovi s nezaměnitelným jménem Mykhaylyshyn Bogdan Sergejovič.

Klasika na strojích

Máš rád klasiku a chceš si zaposilovat na strojích? Ve Fitness 14 najdeš rozhodně špičkové vybavení. Samozřejmě si lze domluvit i osobního trenéra, který ti poradí, jak se zbavit nechtěných tuků, nabrat kýžené svaly a vytvarovat si postavu podle svých představ.

Finská a japonská sauna

Po vydané energii načerpáš čerstvé síly ve wellness zóně. Ve Fitness 14 nalezneš jednak tradiční finskou saunu, ale také exkluzivní japonskou saunu gambanjoku, která je vhodná i pro odpůrce vysokých teplot, jelikož speciální japonské kameny, na kterých se prohřeješ, dosahují teploty maximálně kolem 50°C.

Členství pro studenty

A teď to důležité: Fitness 14 chce vyjít vstříc studentům, proto pro tebe připravila speciální akci v podobě tříměsíčního členství za dobrý peníz. Můžeš vybrat celkem ze tří druhů členství:

  • Stačí ti využívat jen jednu zónu Fitness 14, tj. sály, posilovnu nebo wellness? Pak je tu pro tebe členství GOLD za 599,– měsíčně (z původních 999,–).
  • Chceš kombinovat dvě zóny? Pak si zvol členství PLATINUM, které tě měsíčně vyjde na 699,– (z původních 1199,–).
  • Nesnášíš omezování a chceš střídat libovolně všechny zóny Fitness 14? Pak právě pro tebe je členství DIAMOND, které tě měsíčně bude stát 799,– (namísto 1299,–).

Nad čím ještě váháš? Popadni ISIC, pohodlné tričko, kraťasy a botky a namiř si to rovnou do Fitness 14. Čekají tam na tebe samí příjemní a profesionální cvičitelé, kteří ti zpříjemní den a se kterými propotíš triko.

A kdo ví, třeba se v šatně potkáš se slavnými českými hokejisty působící v NHL a KHL, kteří fyzičku udržují právě ve Fitness 14…

Více info na: http://www.fitness14.cz/