Fotografie: FairList.cz

Český jazykový blog mezi 100 nejlepšími na světě

Blog Jazykové projektu FairList.cz se probojoval mezi finálovou stovku v prestižní mezinárodní soutěži Top 100 Language Lovers. Tu každoročně pořádá portál Bab.la společně s blogem Lexiophiles.com. Kromě blogu se o prvenství ve své kategorii uchází i facebooková stránka projektu. V konkurenci 1276 přihlášených je dvojnásobný postup do finále nesmírným úspěchem.

Blog Jazykové už více než rok poskytuje cenné informace zájemcům o jazykové vzdělání a společně se stránkami FairList.cz tvoří unikátní webový portál pro studenty cizích jazyků. Na blogu můžou jazykoví nadšenci najít více než 200 článků s tipy, jak lépe studovat, jak si vybrat jazykový kurz, na co si dát pozor a také spoustu materiálů pro samostudium. Stránky s blogem tematicky doplňuje facebooková stránka FairList.cz, která je centrem cizojazyčné zábavy.

Pokud se vám blog a jeho myšlenka líbí, můžete mu pomoct umístit se co nejlépe v této soutěži. Finále probíhá právě teď a rozhodují v něm hlasy veřejnosti. Podporou dáte najevo, že lidem u nás není jazyková vybavenost lhostejná a cizí jazyky nám nejsou cizí.

Jak hlasovat?

Pro blog Jazykové můžete hlasovat na této internetové stránce kliknutím na tlačítko Vote u názvu Jazykove.Fair­List.cz.

Pro Facebookovou stránku FairList.cz můžete hlasovat tady kliknutím na tlačítko Vote u názvu FairList.cz.

Názvy stránek jsou seřazeny abecedně, takže najít ty správné by neměl být problém. Hlasovat lze do půlnoci 9. června.

Autor: Martin Smutek, PR