Přijď na snídani podpořit Movember

Fotografie: TempleStore

Měsíc listopad se stal celosvětově symbolem kníru. Do charitativní akce za cílem prevence rakoviny prostaty se zapojují muži i ženy. Zapoj se i ty!

Movember vznikl mutací slov November /angl. listopad/ a typicky mužského znaku Moustache /angl. knír/. Muži se do Movemberu zapojují viditelně tak, že se na začátku listopadu oholí a po celý měsíc si pěstují knírek. Hitem internetu se stala časosběrná videa vytvořená ze snímků roustoucího „kňoura“. Některé muže tento dočasný módní doplněk mění k nepoznání.

Movember je měsícem mužské solidarity, který symbolicky upozorňuje na typicky mužská onemocnění, jako je například rakovina prostaty. Cílem je nejen prevence, ale také získání finančních prostředků, do kterého se zapojují firmy i jedinci po celém světě.

Jednou takovou firmou je i TempleStore, který přichází se speciální MO-edicí výrobků značky Horsefeathers, jejichž koupí přispějete na konto Movemberu. A navíc příští pátek 28. 11. 2014 se pořádá speciální Movember snídaně v prodejně TempleStore (Kněžská 10/373), kde byste neměli chybět.

Za příspěvek 99 Kč získáte unikátní Movember hrnek a navíc si pochutnáte na čerstvě připraveném snídaňovém menu: podávat se bude mandlový a čokoládový mo-cheesecake a k tomu 100% arabica Columbia Calooto Causa připravená na vacuum potu, to vše z dílny Café Datel. Výtěžek z této akce také poputuje na podporu boje proti rakovině.

Pokud jste se ještě do Movemberu nezapojili, ale chtěli byste, můžete se zaregistrovat a zjistit více informací na Movember.com. A určitě si nenechte ujít MO-snídani v TempleStore! Možná přijde i MOna Lisa… Viva la MO!

Odkaz na FB událost: https://www.facebook.com/…33592436322/