Fotografie: Café Klub Slavie

V univerzitním městě není v žádném případě nuda ani o prázdninách. Jako každý rok je tu multižánrový festival Central Park Slavie, který vám přináší vyhlášený Café Klub Slavie.

Od 14. července až do 29. srpna (kromě prvního úterý a středy vždy každý čtvrtek a pátek) je připraveno široké spektrum mnoha koncertů kapel i DJs, ale i dalších akcí a to vše – podržte se – zcela zdarma. Všechny akce se konají na letní scéně KD Slavie, takže se i nadechnete teplého letního vzduchu. A kdyby náhodou zapršelo, nemusíte se o zábavu obávat, protože se program automaticky přesouvá do zastřešeného Café Klubu Slavie.

Už v úterý začínáme Dnem s Pardálem, kde můžete soutěžit třeba o lístky na Pardál fest. Ze všech koncertů můžeme zmínit After Hours, Vltava, La Descarga Salsa Orchestra, Rozkrock, Mustang Bluesride, Never Been 2 Yamaica, ONI a největším lákadlem bude určitě Lenka Dusilová a Vees. Dočkají se také příznivci stand-up comedy.

Co den, to něco jiného. Na své si přijdete prostě všichni, ať už máte oblíbený libovolný hudební žánr. Celý program najdete na facebooku Café Klubu Slavie. Takže určitě dorazte – nestojí vás to kromě hezké procházky do centra Budějovic vůbec nic!

Autor: JU Magazín