Zvyšujeme rychlost a 24. Salesiánský ples s námi!

Fotografie:

24. Salesiánský ples, který se uskuteční v sobotu 31. 1. 2015 od 19.30 v KD Vltava v Českých Budějovicích, se ponese v duchu oslav 200. výročí narození zakladatele salesiánského hnutí Jana Boska. Kromě základního cíle, totiž aby se lidé spolu setkali a v příjemné atmosféře se pobavili, chtějí organizátoři, aby výtěžek z letošní tomboly byl určen na jeden ze tří plánovaných projektů pro sociálně znevýhodněné děti a mladé lidi. Vítězný projekt určí sami návštěvníci Salesiánského plesu.

Organizátoři již tradičního Salesiánského plesu zvou opět po roce ke společenské události roku, kterou Salesiánský ples bezesporu je. 24. Salesiánský ples, který je pořádán pod záštitou místní Salesiánské komunity a spolupořádajícími subjekty – farností, střediskem, vysokoškolským společenstvím a společenstvím salesiánů spolupracovníků, se uskuteční v sobotu 31. 1. 2015 od 19.30 v KD Vltava v Českých Budějovicích.

alt

Salesiánský ples si za necelé čtvrtstoletí své existence vybudoval v českobudějovické kultuře své pevné místo a patří mezi každoroční plesovou tradici. Díky svému originálnímu a vždy překvapivému programu se vymyká „klasickým“ kulturním akcím. Je nejen místem hudby, tance a zábavy, ale především místem setkání a seznámení. Proto není podmínkou být dobrým tanečníkem, ale často postačí chuť setkat se s přáteli nebo poznat nové lidi. Salesiánský ples je jedinečnou společnou akcí všech subjektů Salesiánského díla v Č. Budějovicích.

Pořadatelé opět slibují jedinečný a originální ples s dlouholetou tradicí. Letošní ples se ponese v duchu oslav 200. výročí narození zakladatele salesiánského hnutí Jana Boska. „Věříme, že si narozeninovou párty všichni na plese řádně užijí, chybět nebude jak přípitek, tak ani dárky. Ovšem ten největší „dárek“ máme připravený pro jednoho z návštěvníků, výherce netradiční aukce,“ prozradil jeden z organizátorů Jiří Prachař.

alt

Kromě základního cíle, totiž aby se lidé spolu setkali a v příjemné atmosféře se pobavili, chtějí organizátoři, aby výtěžek z letošní tomboly byl určen na jeden ze tří plánovaných projektů pro sociálně znevýhodněné děti a mladé lidi (vítězný projekt určí sami návštěvníci Salesiánského plesu). „Na salesiánském plese byl vždy výtěžek tomboly určen pro děti a mládež, přesto letos chceme dát návštěvníkům možnost vybrat ze tří projektů, který bude následně finančně podpořen“, říká Ondřej Trojek, hlavní pořadatel plesu, a dodává, že „všechny tři projekty jsou zaměřené na podporu a rozvoj dětí a mládeže“.

A ze kterých projektů budou moci návštěvníci plesu vybírat? • hudební nástroje a ozvučení hudebny • oprava střechy na táborové základně Tampír v Novohradských horách • podlaha do víceúčelové místnosti na středisku Čtyrák

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji na recepci Střediska na Čtyráku (Emy Destinové 1): každý pracovní den (v Pá pouze dopoledne) a každou neděli od 11:00 – 11:30 hod. Cena vstupenky je 240,– Kč / studenti 130,– Kč. Věcné dary do tomboly pořadatelé přijímají na stejné adrese, a to až do 28. 1. 2015.