Tento rok byl jistě pro každého velmi vysilující, přesto závěrečné události, které se odehráli dne 21. prosince na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy by nikdo ani ve svém největším snu nepředpokládal. Jak se to vůbec mohlo stát? A kdy už naši covid fanatici, konečně převezmou zodpovědnost za všechna tato zvěrstva co tu napáchali?

Je čas Vánočních svátků a blíží se konec roku 2023. Myslím, že je dobré trošku zrekapitulovat, co se stalo a co můžeme čekat v následujícím roce.

Pojďme začít tím smutným prvenstvím, ve čtvrtek minulý týden se v Praze stala první masová střelba na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Střelec, David Kozák, někdy kolem 3 hodiny spustil palbu z automatické střelné zbraně a zabil kolem 15 lidí na fakultě a téměř 20 zranil. Následně spáchal sebevraždu.

Já sám jsem v té době byl na Výtoni a nemohl jsem věřit, tomu co se stalo. Osobně si myslím, že to byl takový přelom. Nebudu zabíhat do podrobností ale celý týden předtím jsem byl v Praze a asi nejsem jediný, komu už dochází trpělivost s našimi covid blbečky. Bohužel, nikdy bych nečekal, že to někdo vážně vystřílí.

Je až fascinující stále poslouchat, jak se tu určitá skupina baví, jak bezvadně zvládli válku proti covidu. Tito lidé, kteří mají být vzdělaní a jsou to například právě studenti filozofické fakulty, nemají intelektuální či morální kapacitu pochopit, že to co se stalo od roku 2020 nebylo tak, jak jim to prezentuje televize.

Většina z nich už to chápe a má i strach. Stejně tak už jsou schopni i fyzicky na přímo položenou otázku dát odpověď, že covid skutečně byl “dezinformační válka” nebo že “nebyl tak smrtící”. Mě osobně by to asi nevadilo, tak tu máme na vysoké škole a ve školství lidi, kteří jsou absolutně mimo realitu a nemají minimální povědomí o světě. Stejně tak by mi nevadilo, že tito lidé netuší co se děje. To co je opravdu ohromující je jejich víra, že oni jsou ti kdo to tu mají stále vést a jejich absolutní neschopnost sebereflexe. Oni nechtějí jakkoliv pochopit, že se spletli a způsobili obrovské trauma, poškození a dokonce i smrt mnoha tisícům lidí, ne, oni chtějí zapomenout a nebo přepnout na jiné téma, protože se o tom nemůžou bavit.

Co k tomu více říct, třeba z pohledu morálky. Tito lidé lhali, podváděli, šikanovali, utiskovali a páchali neuvěřitelné zlo během posledních let a to jenom z jednoho důvodu - vlastního zisku, egoismu a pocitu jejich nadřazenosti k tomu aby mohli šířit zlo.

Já osobně celkem rozumím tomu, co se stalo na filozofické fakultě. Právě tato fakulta, jako jedna z mnoha je baštou “progresivních” woke ideologií, do kterých lze zařadit například gender studie, cancel culture, já jsem feministka, covidismus, pro-lockdown politiky, přepisování historie, cenzura a mnoho dalšího. Dokonce bych se nebál ani říct, že tu byla docela tvrdá šikana. Možná se můžeme víc dočíst v knížce - “Politické neziskovky”, jsem si jist, že mnoho z těchto příkladů je taktéž aplikovatelných zde.

Pojďme si říct ale reakce našich milých spoluobčanů, na tuto krutou vraždu - o politicích nemluvím, to je jiné dno a občas se divím, že to někdo nevyčistil zrovna tam. Myslíte si, že tito lidé se začnou zajímat proč tento člověk vystřílel svoje spolužáky a taktéž svého otce? Myslíte si, že tito hodní lidé se jednou zastaví a budou tu řešit, co mohl být jeho motiv? Ne, to jste na omylu. Těm lidem je to vlastně úplně jedno. Je to nezajímá, co by se o to zajímali? Možná policie měla reagovat lépe a nebo by bylo lepší zakázat zbraně. Oni nebudou řešit, proč tu máme masovou střelbu poprvé v historii, to prostě nepatří do jejich intelektuálního rámce. Oni musí pracovat, chodit na večírky a přece je tím nechcete zatěžovat.

Mě je na zvracení z této společnosti a těchto lidí. Zvláště z určité generace, kterou bych mohl nazvat jako svoje spolužáky. Nemůžu se už dívat na ty vymleté mozečky, které mají v hlavě to, že jsou nejlepší na světě. Opravdu? Viděl někdo jak moc chudí tady do háje jsme? Jeďte se podívat do zahraničí ale ono to asi nemá smysl. Těmto lidem není moc pomoci.

Ještě bych rád dodal jeden zajímavý poznatek. V úterý před masovou střelbou jsme řešili s pár lidmi v Praze střelbu v Klánovickém lese, kde někdo zastřelil muže a nemluvně v kočárku. Nechci si tu hrát na všeználka - protože jak správně říká naše tupá skupina “Co ty o tom přece víš?!” ale opravdu dává logiku, aby střelec, který připravuje masovou vraždu na fakultě, nosí tam vybavení a plánuje to patrně od jara, tak víkend před tou střelbou jede do Klánovického lesa a všem na očích zastřelí muže a dítě v kočárku? Jaký to má smysl nebo motiv? A je k tomu nějaký důkaz?

Policie tvrdí, že zbraň je shodná s danou zbraní ze střelby, mě osobně zajímá opravdu to tak je nebo ty lidi zase jenom lžou? A do čtvrtka měli nějakou jinou stopu? Proč je to taky tak divně všude formulované? Tak opravdu mají důkazy, že Klánovická vražda byla spáchána David Kozákem? Nebo oni zase kryjí svoji neschopnost?

Těch otázek je spousta a já osobně už nemám sílu na to, rozkrývat tuto idiokracii u nás. Osobně mám velké výhrady i k naší “alternativní” scéně, kterou jsem za covidu viděl. Já jsem chodil na demonstrace, pomáhal jsem zakládat sdružení “Vraťme děti do školy”, psal jsem petice, setkával se s lidmi, bavil se o tom a snažil se ostatní varovat nebo s nimi si promluvit. Mluvil jsem s mnohými z alternativní scény. To co mi asi nejvíc vadí, je ta stádovost a absolutní neochota se někomu přizpůsobit a zastavit se.

Já tu nevidím žádné extrémní a propracované konspirační sdružení za covidem - i když ano, byla tam organizace a plán. To co já ale vidím je absolutní neschopnost spolupráce, neuvěřitelnou stupiditu a nevzdělanost na straně odporu. Myslíte si, že se někdo z nich snažil s ostatními spolupracovat? Ne, všechna tato anti-covid sdružení v podstatě byla o tom, že my to musíme dělat podle nás a prostě buď se k nám připojíte nebo si uděláme tak jak chceme, výsledek je nám fuk. Chápe vůbec někdo, že organizovaná spolupráce je základ jakéhokoliv budovatelství? A přijímá tu někdo vůbec kritiku? Snaží se tu vůbec někdo něco vybudovat? Nemyslím si, že by to nešlo, myslím si, že tu není vůle. Souhlasím s tím, že ti lidé nemají chuť vůbec nic řešit a natož o něčem debatovat. Já osobně jsem slyšel fráze jako “No ale my se tím teď nemůžeme zabývat” nebo “To vy si poradíte, však jste mladej to zvládnete” nebo “Dobře ale to by nám podkopalo naše plány do voleb” nebo “Běžte to říct vašim rodičům, oni by vám měli pomoc”. Vaří se mi občas krev, jenom na to pomyslím.

Co tedy říci nebo poradit ostatním? Obrátím se zpět ke střelbě na filozofické fakultě. Tohle byl asi zlomový okamžik, který ukázal, že jsme v současnosti padlý stát. Každý si tu už může dělat cokoliv na co má finance a sílu. Po covid fašismu, prohrané válce na Ukrajině, dobrovolné destrukci hospodářství, rozkradení majetku a rozpadu společnosti, rodin a vztahů přichází další fáze. Tou bych řekl, že je vyřizování si účtů. Pokud někdo lže a snaží se bránit se pomocí policie či soudů, měl by se mít na pozoru, protože existují i přímé cesty, před kterými ho skrývání za sociálními sítěmi a najatými blbečky v policejní uniformě neochrání.

Je třeba nějak dále pokračovat. Určitě bych všem doporučil vzdělávat se v oblasti jazyků a pochopit, že valná většina lidí u nás nerozhoduje vůbec o ničem. Taktéž v rámci politiky či dalších věcí. Doporučil bych taktéž přehodnotit svůj vztah k rodičům, většina našich rodičů je možná spíš zátěží a není na tom nic špatného, když si nastavíte limity aby vás nemohli vydírat, šikanovat a jinak zneužívat.

Společně s tím je potřeba se zamyslet na vašimi kamarády. Jsou to lidé, kteří si s vámi povídají? Můžete s nimi mluvit o všem? A nebo je pro ně přednější práce či jejich volný program? Kamarádství znamená oboustranné kompromisy a dávání a braní navzájem. Nelze být kamarád pouze z jedné strany.

Stejně tak je to o vašem zdraví. Chcete si zdraví ničit, protože to vyžadují vaši rodiče nebo společnost? Kašlete na ně. Jídlo co tu máte není to nejlepší co může být. Existují mnoho alternativ a možností, které můžete vyzkoušet. Stejně tak sport - jestli chcete být zdravý a silní, dělejte crossfit. Ono to pak jde samo.

Nechci se dál rozepisovat ale rád bych všem, kteří ustáli covid propagandu vzdal svoji neskonalou úctu a respekt. Jste dobří lidé, nevím kde se to ve vás bere ale je to tam. Ta druhá skupina je zlá a neuvědomuje si to z jednoho prostého důvodu, oni se pohybují ve skupině lidí, která je stejná jako oni, proto jim to přijde normální. Tito lidé berou normální lhát, plivat na lidi, diskriminovat je, zesměšňovat, nadávat jim, ponižovat, cenzurovat, mlátit a šikovat. Mělo by se s nimi jednat stejně.

V závěru bych rád všem, kteří ustáli tuto éru udělil tento certifikát pro neočkované. Máte můj upřímný obdiv za vaši houževnatost, vytrvalost a flexibilitu, kterou jste dokázali ustát tento teror. Klaním se a vězte, že jste dobří lidé, kteří jednou přijdou do nebe za vaše skutky.

Autor: JU Magazín