Fotografie: frontlineclub.com

Jsem mladý liberální levičák.

Postřehy z aktuálního života od mladého liberálního levičáka. Satirickou formou od nejmenované studenta, který se označuje jako "zlý dezinformátor".

Jsem mladý liberální levičák.

Jsem moc rád, že jsem nezažil komunisty, fuj, komunisti. To byla určitě strašná doba.

Volím piráty, nechápu jak někdo může volit třeba SPOLU, nebo trikolóru. To jsou strašní náckové. Zvlášť ty jejich středověký názory, co se manželství týče. Šílenost.

Hodně taky řeším životní prostředí. Třeba papírový brčka, to je super, nebo Green deal. Spalovací motory by se určitě měly zakázat, to je největší problém, že lidi jezdí autem. 

EU má obecně super nápady a měli bychom dělat všechno co dělá západ, všechno. 

Třeba teď zavedli v Kanadě jízdní pruh pro auta obsazený aspoň dvěma lidma. Woooow, západ prostě.

To, že v Kanadě právě probíhají praktiky podobný autoritářským režimům buď vůbec nevím, ale i kdyby, dobře jim tak, antivaxerům.

A tím se dostávám ke koronaviru, vidíte, málem jsem zapomněl.

Opravdu nechápu lidi, co nejsou očkovaní. Jsou to do jednoho buď antivaxeři, nebo antivaxerům naletěli, chudáci. To je velký problém. Antivaxeři škodí celému lidstvu a mají na svědomí všechny smrti, protože kvůli nim se v populaci virus šíří. Třeba u nás ve třídě máme jednoho antivaxera a už jednou chytil Covid, ale neumřel. Měl štěstí. (To, že já mám dvě dávky a Covid jsem chytil 2x, mně nijak nevadí, kdoví, jak by mi bylo, kdybych ty vakcíny neměl...)

A lidé, co nosí respirátor pod nosem, o těch ani nemluvím, to je jako kdyby ho neměli! Respirátor musí být správně nasazen a musí být také dostatečně často obměňován. To, že každou minutu jsou odhozeny 3 miliony respirátorů, které jsou z plastových vláken je sice nemilé, ale je to pro naše dobro. Teď musíme primárně ochránit naši společnost. Musíme být zodpovědní.

Obecně je teď problém s těmi dezinformacemi. Jak na to lidi můžou vůbec naletět? Asi nečtou správný zdroje, to já jo. 

Prvně si to přečtu na novinkách a pak se jdu podívat na ct24.cz jestli tam o tom taky píšou. Většinou tam najdu dva úplně stejný články, takže to musí bejt potvrzený, přece to někdo nenapíše omylem dvakrát úplně stejně. Jo a když si vážně nejsem jistej, tak přece ty manipulatori.cz tam jsou ty chytrý kluci a oni to za mě vždycky zkontrolují a řeknou mi, jestli tomu mám věřit. Ještě, že to dělají ze svého dobrého srdce, já bych to určitě zkazil. 

Možná by měla vláda trošku ty dezinformace potlačovat, třeba dávat na ty weby bannery jako: "Vědecky vyvráceno." 

Ty jo, ale teď jsem se chvíli bál, jak chtěli zrušit těch 5 testů měsíčně zadarmo pro očkovaný. Úplně jsem se jako lekl, že si jako budu muset test zaplatit, když ho budu potřebovat? Co to jako je? Ještě že prošel ten pandemický zákon a můžeme si všichni zajít aspoň na 1 PCR měsíčně.

Obecně se cítím jako lepší a spravedlivý člověk, pozor, to není omezování svobody, že antivaxeři nemůžou do restaurace, oni nám všichni škodí.

Konečně to tomu Djokovičovi spočítali, co si jako myslí, hajzl neočkovanej? Že bude sportovat? Uf.

Je mi líto ostatních lidí, co nepochopili, že jde jenom o naše zdraví, že když budeme všichni dodržovat vše, co se nám řekne, budeme se mít dobře. Jen nám to kazí ti středověcí lidé a šibeničáři. S těmi by se mělo zatočit.

Vůbec nechápu to, co se teď děje na Ukrajině. Celý svět se snaží. Sociální sítě jsou plné ukrajinských vlaječek. Lidé podílející se na moci důrazně varují Putina na Twitteru. A on stejně nedbá. Jak to?

Článek vyšel v JU Magazínu dne 24. 02. 2022, upraveno dne 22. 04. 2022 (doplněno manipulátoři a zablokované dezinformační weby - proruská propaganda). 

Autor: Zlý dezinformátor