Fotografie: www.citybee.cz

Jak se obléct na festival?

Festival a léto prostě patří k sobě! Hudba, pivo, čas strávený s přáteli a super vychytané outfity. Tak si představuji ideální festival já. A co si na takový hudební festival obléci? Něco pohodlného ale zároveň něco, čím vyniknete a neztratíte se v davu.

Vezmeme to od hlavy až k patě. Festival je výbornou příležitost na květinové věnečky. Kdy jindy je taky nosit než v létě? Pokud nejste milovníkem věnečků, můžete nasadit klobouk, který bude v konečném případě praktičtější. Ochrání Vás před úpalem, a to se vyplatí!

Triko JSEM ZLOBIVÁ HOLKA je podle mě úplně dokonalé. Je ze ZOOTu a naděláte s ním velkou parádu. Džínové kraťasy jsou klasika, která nenadchne ani neurazí, ale z praktického hlediska jsou ideální.

alt Inspirace

Na festival je lepší mít boty, které už mají něco za sebou, protože nejen ze své zkušenosti vím, že se boty na festivalu většinou zničí. Co si budeme povídat bláto a spoustu lidí, kteří vám je určitě pošlapou, zanechají na botách stopy. Ale i přesto všechno bych si obula bílé kecky, které jsou klasikou.

Nezvolila bych kabelku, ale baťůžek nebo vak, který teď zažívá velký boom. Praktické je na vakách to, že jsou lehké a ne příliš velké, tudíž si s sebou vezmete opravdu jen to, co potřebujete.

A co doplňky? Asi bych to nepřeháněla. Myslím, že stačí hodinky. Třeba tyto Face watch. Nejenže budete mít hezký, ale hlavně praktický doplněk, díky kterému nepřijdete o svého oblíbeného interpreta. Tyto hodinky se vyrábějí v několika provedení, podle toho kterou věc chcete svou koupí podpořit – hlad, rakovina, zvířátka, vzdělání a další. Určitě se na ten projekt podívejte, stojí to za to!

Nejen v létě nesmíme zapomínat na pitný režim. Na většinu festivalů vám nedovolí přinést si pití. Co vám ale nechají, je prázdná lahev, kterou si můžete v areálu napustit vodou.

Dalším festivalovám tipem je minerální voda ve spreji. V horkém počasí skvěle osvěží nejen obličej. Dále se vždy hodí antibakteriální gel, který již seženete v každé drogerii.

Pokud budete přespávat ve stanu, jistě se vám bude hodit baterka a zámek, kterým stan uzamknete. Určitě bych přibalila lékárničku. Nikdy nevíte co se vám nebo komukoliv jinému může stát.

A ať už si obléknete a zabalíte cokoliv, nejdůležitější je si festival pořádně užít!

Autor: JU Magazín