Nina Cibulková

studentka Pedagogické fakulty, která má ráda dobré jídlo a pití. Zpívající budoucí učitelka českého jazyka, která ráda píše texty písní i básně. Multifunkční Ferda Mravenec, to jsem já:-)

Napište mi!

Strýčkova Zahrádka a Futrály zahráli v HW61

Promeškali jste ve středu koncert kapel UG Strýčkova Zahrádka a Futrály? Chcete vědět, jaká vládla atmosféra a zajímají vás, jak muzikanti odpověděli na naše zvídavé otázky? Čtěte!

Den s Budějckou Drbnou

Kapela Marathon vyhrála soutěž AdventStar! Jaké další kapely si zahrály spolu s ní? My jsme vyzpovídali kapelu Náhodný Výběr, která skončila na druhém místě! Vánoční atmosféra, dobrá nálada a zvuk...

Čtvrteční večer patřil Lekses a The Needs

Ve čtvrtečních večerních hodinách proběhl koncert dvou mladých, nadějných kapel Lekses a The Needs. Byli jste u toho? Chcete vědět, co kapely dál plánují, jak vznikl jejich název, a kam na ně vyrazit př...

Daruj dobrý skutek

Rozhovor s organizátorkou akce Daruj dobrý skutek o tom, že v dnešní době ještě existuje někdo, kdo nejen bere, ale i dává...

Dámská jízda: Andělé všedního dne

23. září proběhla v budějovickém multikině Cinestar předpremiéra filmu Andělé všedního dne na motivy stejnojmenné knihy Michala Viewegha. Jak probíhal večer a co vše na dámy čekalo?

Faktor Fest 2014

3. září proběhl na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích oblíbený Faktor Fest. Kdo letos vystupoval? Jaký jiný program čekal na návštěvníky tohoto nabitého festivalu, který byl navíc zadarmo?

Muzeum čokolády a marcipánu Tábor

Nevíte, kam vzít rodinu nebo přátele, kteří jsou u vás na prázdninách, na výlet? Táborské regionální muzeum čokolády a marcipánu je jasná volba! Co vše je tu k vidění??

FOOTFEST 2014

Máte rádi festivaly? Znáte Footfest, který se podesáté konal v malé jihočeské vesničce Želeč? A kdože všechno vystupoval? Dvoudenní párty stála za to!

Vzpomínka na Paříž

Co takhle vypravit se do Paříže? Ráda bych vám představila pět nezapomenutelných, i když náročných dní, které jsem nedávno strávila v tomto úžasném městě.

Jarní trhy

Co se děje na budějovickém náměstí? Velikonoce se blíží!

Kryštof v Českých Budějovicích

27. února se v KD Vltava nesly tóny jedné z nejoblíbenějších kapel současnosti. Jaké hity zazněly? Kdo měl to štěstí a stál po boku Krajča na pódiu a kolik peněz se vytěžilo na dětskou onkologii? Čt...

Večer autorského čtení

Zajímá ještě někoho v dnešním světě poezie? Jaká témata jsou v básnickém světě dnes v kurzu? Na tyto otázky jsem hledala odpovědi v úterý 18. 2. v literární kavárně Měsíc ve dne. Kdo tam nebyl, ...

Afrika pohledem mladé studentky

Rozhovor s neskutečně statečnou mladou slečnou o její cestě do Afriky, kam odjela za účelem učit děti společenské vědy.

Vánoční Randál

V úterý 17. 12. se v MC Fabrika konal Vánoční koncert projektu SBOR, BUĎaNEBO a Futrály. Kdo se nemohl hudebního večera zúčastnit, může si přečíst reportáž.