Fotografie: Markéta Machová

Do divadla zadarmo - i letos pro studenty

I letos si můžete vyrazit do Jihočeského divadla zadarmo – potřebujete jen váš ISIC. Jak na to a co si vybrat z programu?

Dva lístky na operu/balet a činohru pro studenty. Není lepší způsob jak zjistit, že divadlo není ani ve 21. století ničím k zahození, ba naopak. Akce trvá jen do konce října, takže si pospěšte, pokud jste si své kupóny ještě nevyzvedli! Uplatnit je pak můžete do konce prosince. Všechno od vyzvednutí kupónů po rezervaci lístků na vybrané představení vyřídíte s úsměvem u pokladny Jihočeského divadla (hlavní budova JD na břehu Malše na kraji centra města).

A na co vyrazit? Pokud vás vždycky lákalo zhlédnout klasiku, můžete zkusit třeba balet Labutí jezero, pro méně náročné muzikál Zpívání v dešti nebo příjemnou oddechovou převlekovou komedii Holka nebo kluk plnou veselých písní. A jestli jste vždycky milovali potrhlého sluhu Saturnina, můžete se přijít podívat na jeho původní předlohu ve hře Zavolejte Jeevese. Vážnější činohru pak reprezentují Job Interviews a Poker Face.

Zdaleka to ale není vše, ještě nás čeká zatím tajuplný prosincový program! Vaše volňásky tak jistě upotřebíte a snad vás tato akce navnadí natolik, že to nebude naposled, co se v Jihočeském divadle ukážete.