logo

Charitativní akce v horách opět ožije

Již dnes, 29. března 2013, na Velký pátek se tradičně koná charitativní párty v hospůdce u Puškina v Zálesí na Strakonicku. Výtěžek z této akce bude věnován Dětskému centru ve Strakonicích. V loňském roce se vybralo úctyhodných 15 tisíc korun.

Foto:

Všechno vypukne v 19 hodin, kdy se vám postupně předvedou kapely známé nejen na Strakonicku. Každá z nich dostane hodinový prostor, aby předvedla nejen své songy, ale i zazpívala jeden cover od jiné zde hrající kapely.

První se představí tříčlenná kapela Wait For, která je ze všech pěti kapel tím nejmladším seskupením. Hrají hudebním stylem punk-grung a těšit se můžete na cover verzi písně Feťák od Krwawého Kolena.

Více o kapele: http://bandzone.cz/waitfor

Kolem 20. hodiny se na pódium přiřítí Krwawé Koleno. Toto čtyřčlenné seskupení má za sebou mnohá vystoupení i se několikrát významně umístili v některých hudebních soutěžích. Hrají již od roku 2010, a to především melodický punk s odvětvím rocku. Jejich cover verze bude na song od skupiny Bags – Fucking Guy.

Více o kapele: http://bandzone.cz/krwawykoleno

Až odbije 21 hodin, můžete se těšit na indie-alternative hudbu v podání Čutací Meruny, která má na svém kontě již dvě cd. To poslední vydala v loňském roce pod názvem The first of May is not a Labour day. A na kterou píseň vytvoří inovaci? Přeci na Converse Perverse od The Average.

Více o kapele: http://bandzone.cz/cutacimeruna

Možná jedním z vrcholů večera bude vystoupení kapely Bags s frontmankou Bárou Hájků. Ta se objeví po 22. hodině a zahraje nám melodický pop-rock. Bags jsou známí nejen po celém Jihočeském kraji, ale mají za sebou koncerty na mnohých místech České republiky. Mohou se pochlubit již čtyřmi cd. Co si pro nás přichystali za cover verzi? To je překvapení, ale určitě to bude něco od Čutací Meruny.

Více o kapele: http://bandzone.cz/bags

Zakončení charitativní akce si vezme pod taktovku další kapela s frontmankou ženského pohlaví. The Average s Kákuší Štěpkovou pro vás opět přichystali alternative / garage Rock'n'Freak'n'Ro­ll, představí vám nejen svoje nejnovější chytlavé songy, ale navíc přidají cover verzi od Bags – I’m Fine.

Více o kapele: http://bandzone.cz/theaverage

Kdo tedy bude mít dnes cestu na Strakonicko, tak se nezapomeňte stavit v hospodě u Puškina, kde zábava začíná v 19 hodin.

Vstup je lidových 100,– Kč.

Autobus tam jede v 16:28 ze Strakonice a dokonce jede i noční svoz zpět, a to ráno ve 2:30.

Josef Němec

Oblíbené články

comments powered by Disqus