Skupina herců z ostravského divadla se vydá na cestu do Prahy. Dostali totiž pozvání od slavného herce Jiřího Langmajera, který s nimi chce probrat určitě velmi lukrativní nabídku na natáčení nového filmu. Když dorazí do Prahy, stane se ale něco zvláštního. Z nějakého důvodu nemají chodit k nepálskému Rododendronu, který roste na zahradě. Je to náhoda nebo spiknutí?

Po delší době se na scénu vrací skupinka ostravských herců, která kvůli krizi přišla o všechny příjmy a musela se začít živit točením YouTube streamu. Jejich kanál, který se trefně jmenuje sKORO NA mizině potřebují zásobovat kvalitním obsahem a proto si taktéž pozvali herce Jiřího Langmajera, aby jim pomohl vytvořit kvalitní obsah. 

V této epizodě se stane ale něco nečekaného a obdrží pozvání od pana Langmajera, aby přijeli do Prahy. Nikdo z herců netuší, co je na cestě čeká ale neváhají a vsednou do připraveného Ford Transitu a míří směr Praha. Hned u vchodu je čeká milé přivítání a po obvyklé proceduře, kdy se potvrdí, že nikdo nepřenáší smrtelnou nákazu mohou vejít do domu. Zde je již připravena prohlídka domu, se všemi jeho vymoženostmi, jako je například posilovna, venkovní gril, domácí sauna a nebo lyžařské vybavení, chytře schované na zimu. 

Dostane se jim taktéž pohoštění a jsou mile překvapeni, jak si je Jirka všechny pamatuje. Po těchto úvodních formalitách, kdy taktéž dojde k nepříjemné události, při které se jednomu z herců udělá nevolno po pálivých papričkách, chystají se konfrontovat hostitele s otázkou proč je vlastně pozval?

Než se k tomu ale mohou dostat, dostane se jim krásného představení z francouzského repertoáru a po té zkušenosti, se začínají dít další věci, které by nikdo nečekal...

 

Autor: JU Magazín